Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

HPL - vysokotlaké lamináty, kompaktní desky

Dodáváme HPL - vysokotlaké lamináty a kompaktní desky. Lamináty HPL múžeme také dodat již nalepené na nosičích. Nosné desky používáme DTD, MDF, multiplex - BR překližku. Jedná se průmyslové lepení - lepíme celé formáty. Standardní rozměry HPL okolo 3050 x 1300 mm, 3050 x 1250 mm, 2800 x 1300 mm ( Egger - CPL), 2500 x 1250 mm vám dokážeme dodat již nalepené na nosiči o tl. cca 18 mm od jednoho kusu po stovky kusů. Tyto kompozitní panely dodáváme v režimu 2D (dekorační povrch na obou plochách), i v režimu 1D (s protitahem na rubové ploše). Vynikající výsledky lepení nám zajišťuje špičková výrobní technologie, která nám umožňuje lepit i povrchy s vysokým leskem a kovolamináty. Chápeme, že čas dodání je mnohdy důležitý faktor. Proto byla zvolena taková technologie lepení vysokotlakých laminátů HPL, kde čas roli nehraje. Kompozitní HPL lepené panely jsou určené výhradně pro interiérové použití.

Vysokotlaké lamináty - HPL poskytují kvalitní, odolný povrch na mnoho let. Nepřeberné množství variant barev, struktur, povrchů i individuální řešení - digitální tisk!  Kvalita není drahá! Povrch z vysokotlakého laminátu je prokazatelně více jak 15x odolnější než povrch tkz. "lamino" desky (LTD, DTDL)!  Dlouhodobá životnost HPL laminátů, množství barev, struktur předurčuje tyto mat​eriály pro hodnotný design interiérů. Nabízíme Vám odbornou podporu, znalosti a velmi zajímavé ceny HPL laminátů pro Vaše realizace. 

Pouze z kvalitních materiálů lze vyrobit hodnotný nábytek či interiér! Vyberte si z našeho vzorníku dle dekoru nebo dle značek výrobců laminátů HPL.

Uváděné přiřazení barev HPL k barevným standardům (NCS, RAL, PANTONE) je pouze orientační. Při jakýchkoli nejasnostech si vyžádejte katalog, reálný vzorek.