Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Aktuality

Vyjímečná nabídka: Dlouhé lisy na lepení HPL laminátů

Vyjímečná nabídka: Dlouhé lisy na lepení HPL laminátů

Nabízíme dlouhé lisy na lepení HPL. Jedná se dlouhé, vyhřívané lisy pro lepení laminátů, dýhy a pod. Rozměr lisovaci plochy: 3300 mm x 1300 mm a 3500 x 1300 mm! Výrobce: ITALPRESSE. Lisy jsou funkční. Byly využíváné pro rozjezd a ověření speciální technologie (v oboru mimo truhlařinu).

Naskladněné barevné HPL - vysokotlaké lamináty ve vysokém lesku.

Dobrý den vážení obchodní přátelé, pro vysoký zájem a zrychlení dodávek jsme naskladnili barevné HPL - vysokotlaké lamináty v lesklém povrchu (zelená světlá, limetka, červená, cihlová, hnědá, černá, modrá tmavá, modrá světlá, žlutá, oranžová, fialová, bílá, .........)

HPL - vysokotlaký laminát s nanopovrchem!

Dobrý den vážení obchodní přátelé, přinášíme vám nanopovrchy budoucnosti již dnes - NanoZERO, Polaris, Fenix! Nanopovrch HPL a kompaktních desek je velmi odolný, nesmáčivý, lehce udržovatelný, antistatický, hygienický pro styk s potravinami, antibakteriální,......,

SIBU - nové kolekce interiérových dekoračních materiálů

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás chtěli upozornit na nové kolekce od výrobce SIBU. Jedná se o kolekce HPL Leather a SibuGlas. HPL Leather obsahuje "dekory kůže" podlepené nosným HPL materiálem. Tato kombinace zajistí mnohem snadnější práci s těmito měkčími dekory.

Premiéra nového produktu na obklady stěn - MSD Panels

Vážení obchodní přátelé, přinášíme vám nový materiál - Dekorační obklady stěn pro interiér i exteriér - MSD Panels. Jedná se o velkoformátové panely na bázi polyesterových pryskyřic. Povrch imituje naprosto věrně mnoho materiálů, tvarem i barvou: kámen, cihly, beton,...

Kamenná dýha - Slate Lite

Vážení obchodní přátelé, přinášíme Vám nový produkt - kamennou dýhu Slate Lite. Kolekce obsahuje výrazných 25 dekorů. Vrstva kamene je nalepená na podkladu z technické pryskyřice a skelného vlákna (kromě kolekce Translucent - průsvitné). Materiál je velmi odolný na rázy.

SIBU - nový katalog a další nové informace.

Vážení obchodní přátelé, výrobce SIBU – dekorační fólie uvádí na trh nový katalog, který obsahuje všechny aktuální kolekce a dekory. Více informací naleznete na našich web. stránkách v sekci: Katalogy. Dále jsme doplnili nová Videa, Technické informace a Ceník.

Meganite - "umělý kámen"

Vážení obchodní přátelé, přinášíme Vám nový materiál MEGANITE - "umělý kámen". 60 dekorů v nabídce + nabídka umyvadel a dřezů dokáže plně uspokojit jakékoli barevné nároky.

Vzorky povrchů a barev pro 3D obkladové panely

Vážení obchodní přátelé, jsme rádi, že Vás můžeme informovat o vzorcích dekorů a barev pro 3D dřevěné obkladové panely. Právě k nám dorazila nová zásilka vzorkovníků. Vzorkovnice je na koženém řemínku a vše je uložené v úhledné krabičce. Její cena je 525,- Kč (bez DPH).

Dřevěné - 3D obkladové panely.

Vážení obchodní přátelé, přinášíme Vám novinku - Dřevěné obklady - 3D ! Obkladové panely se vyznačují plastickým - 3D provedením. Vysoká technická kvalita jejich zpracování zajišťuje, že zapadají jeden do druhého. Montáž je pak velmi snadná - „DIY“ - zvládne ji v podstatě kdokoli.

Novinky : MDF - nový nosič pro HPL panely, PVC lepené na deskách.

Dobrý den Vážení obchodní přátelé, na základě Vašich požadavků jsme naskladnili nový nosný materiál pro HPL kompozitní panely: MDF desky ve formátu: 3050 x 1300 x 16 mm. Dále nabízíme PVC - linoleum nalepené na nosných deskách. Jako nosič je nejpraktičtější překližka multiplex.

Novinka - HPL lepené panely na multiplex překližce.

Vážení obchodní přátelé, zařadili jsme novinku do sortimentu lepených HPL kompozitních panelů. Kromě již avizovaných lepených panelů s HPL na DTD jsme připravili nový program. HPL vysokotlaké lamináty lepené na překližce multiplex (BR).

Nalepené HPL na deskách!

Budoucnost je tady! Přinášíme nový produkt. Standard běžný ve vyspělém světě! Dodáme nalepené vysokotlaké lamináty (HPL) na nosičích! Vyrábí si zpracovatelé „lamino desky“? Kupují DTD desky a lepí si na ně dekorační papír? Myslíme si, že ne. Kupují je již hotové v tl. 18 mm.