Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Reliefholz - dřevěné 3D obklady

Kolekce obkladů z pravého dřeva. Vlysy jsou opracovány hrubě nebo čistě. Plastické - 3D provedení obkladových desek zvýrazňuje krásu přírodního materiálu - dřeva. 

Jednoduchý systém montáže. Postupuje se z leva do prava. Levá deska se přichytí vruty k podkladu a pravá deska se do ní zasune jako hřeben.Tato deska se opět přichytí vruty a postup se opakuje. 

Desky jsou rozdělené do 3 základních barevných kolekcí (Arche, Kamin, Scheune) a plus jedné, která rozšiřuje možnosti o doplnění stěny o magnetické tabule, popisovací tabule, či pouze rovné dekorační plochy - (Modul).

Obklady jsou dodávané ve dřevinách: dub, smrk, borovice, třešeň. Povrch jednotlivých vlysů je buď hladký (třešeň, dub), nebo drásaný (dub, borovice, smrk). Dodávají se v surovém stavu, nebo napuštěné olejem. 

 
Scheune
Kamin
Arche
Modul

Scheune

Povrch bílá antik, šedá

Kamin

Efekt opáleného povrchu

Arche

Přírodní povrch - natural.

Modul

Dekorační materiály vložené do obkladu

Kombinace dřevin, struktur a barev
Foto realizací
Ceny

Kombinace dřevin, struktur a barev

Vzorkovník barevných variant, dřevin a dekorů štípání na koženém řemínku. Dodává se v lepenkové krabičce. Velikost vzorků je 150 x 60 mm. Cena je 525,- Kč (bez DPH).

Foto realizací

Video

Ukázka montáže obkladových dřevěných panelů.

Ceny

Ke stažení