Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Trespa

Výrobce kompaktních desek pro exteriér i interiér. Máme k dispozici kompletní, aktuální kolekci kompaktních desek v reálných vzorcích.  Řada Meteon - pro exteriérové použití.  Řada Toplab - chemikáliím odolná kolekce pro laboratorní nábytek a další interiérové použití.

Povrchy pro jednotlivé kolekce: Uni colours - Satin, Rock.  Metallics - Satin, Rock, Gloss. Wood Decors - Satin, Matt. Naturals - Matt, Matt-Rock. Lumen - Diffuse, Oblique, Specular.

Popis povrchů: SATIN (ST) - mikrostruktura, ROCK (RT) - plastický efekt kamene. MATT (MT) - hladký. DIFFUSE - efekt nanopovrchu  (hladký hluboce matný, neodráží světlo). OBLIQUE - kombinace lesklých a matných  ploch. MATT-ROCK - efekt štípaného kamene. GLOSS (GL) - lesklý povrch. Specular - hladký lesklý.

Kompaktní desky mohou být i v provedení zvýšené odolnosti proti ohni a s vysokou odrazivostí tepelného (slunečního) záření - SRT. Jádro je vždy černé. 

Typy kompaktních desek: Single side decorative:...........1D, zadní strana černá. Double sided decorative:...............2D. Varitop: ............1D, zadní strana bílá Satin  (A03.0.0). Duocolour: ...............rozdílné barvy na obou stranách panelu.

Velikosti: 2550 x 1860 mm, 3050 x 1530 mm, 3650 x 1860 mm, 4270 x 2130 mm. Tloušťky: 6, 8, 10, 13 (mm). 

Pro lepení desek Trespa máme k dispozici certifikovaný systém lepení. Pro viditelné spojení můžeme dodat šrouby i nýty v barevném provedení k barvě desek.

 
Uni colours
Naturals
Wood decors
Focus

Uni colours

Naturals

Kombinace lesklého a matného povrchu.

Wood decors

"Léta" dřevodekoru jsou vždy rovnoběžná s delším rozměrem desky.

Focus

Lumen
Metallics
Katalogy
Technické informace

Lumen

Tyto barvy lze kombinovat se třemi povrchy.

Metallics

Kovodekory s perleťovým efektem.

Katalogy

Technické informace

Foto projektů
Video

Foto projektů

Fasády, balkóny, kanceláře, chemické laboratoře, nemocniční nábytek, kabinky, toalety, atd.

Video

Prezentace Trespa - nové povrchy (Batimat 2015). Nové tři povrchy kolekce Lumen: Diffuse, Oblique, Specular. Trespa Pura NFC - jednoduchý montážní systém. Ukázka aplikace systému Pura NFC... Trespa TS 2000 - montážní systém pro interiérové aplikace.