Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

MFC - melaminové desky a HPB - HPL lepené desky

Sm´art zde prezentuje MFC - melaminové desky a HPB desky s HPL vysokotlakým laminátem lepeným na ECO lehčené dřevoštěpkové desce (ne recyklát). U dřevin se specializuje na tkz. synchronizovaný povrch, kde prolisy v ploše přímo navazují na léta dřeva. Dojem z reálné dřeviny takřka dokonalý!

Dekory jsou pro obě skupiny (MFC - melaminové desky i HPB - HPL desky) stejné. Při objednávce je zapotřebí rozlišovat zvolenou kvalitu použitých povrchových materiálů.

K dekorům jsou k dispozici i ABS hrany: 23 - 30 mm/1 mm.

 
HPB - High Pressure Board
DWELS panels
Dekory panelů

HPB - High Pressure Board

HPL vysokotlaký laminát nalepený oboustranně na DTD/MDF deskách. Formáty: 3050 x 2070 mm. Zboží na objednávku do výroby. Na obrázcích jsou ukázky některých dekorů.

DWELS panels

Melaminová folie nalepená D - designové desky se synchronizovaným pórem. W - for water) odolnost proti vlhkosti s nízkou nasákavostí. E - jako Eco. Nejedná se o recyklované jádro. Jádro je z desky blíže typově štěpkové desce OSB či překližce- bez formadehydu! L - lehčené jádro. S - strong - vynikající pevná deska.

Dekory panelů