Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lepidla

Lepidla na lepení vysokotlakých laminátů. Lepidla pro lepení kompaktních desek. Lepidla pro lepení kamenné dýhy Slate Lite. Lepidla na hrany pro olepovací stroje. Lepidla na dřevotřískové a MDFdesky. Lepidla na lepení dekoračních desek SIBU. Lepidla na lepení kompozitních HPL panelů. Lepidla na lepení HPL panelů na stěny. Lepidla pro lepení kompaktních desek na stěny. Lepidla pro lepení HPL na plech. Lepidla pro systémové lepeni fasádních desek. Lepidla pro lepení umělého kamene Meganite. Lepidla pro bondové desky.

 

 
Bostik 1517R
Certifikovaný systém lepení fasád
SUPER FIX
SUPERFIX TURBO

Bostik 1517R

Bostik 1517 R - lepidlo pro lepení HPL, dýhy bez použití lisu! Bostik 1517 R je lepidlo pro lepení HPL (laminátu), dýhy bez nutnosti použití lisu. Použití této technologie lepení rozšiřuje možnosti používání HPL v truhlářských dílnách, které nejsou vybaveny lisovací technikou (viz VIDEO ukázka).

Certifikovaný systém lepení fasád

Certifikovaný systém lepení panelů z kompaktních desek. Aplikace certifikovaného systému fasádního lepení kompaktních desek garantuje kvalitu přilepení fasády a tedy i bezpečnost. Panel Tack je nový druh lepidla na bázi SM polymerů.

SUPER FIX

Bostik Super FIX Univerzální lepidlo a tmel pro trvale elastický a přitom velmi pevný spoj u všech běžných stavebních materiálů! Venkovní i vnitřní použití. Lepí kámen, beton, obklady, dlažby, dřevo, tvrdé plasty, koženku, kůži, kov...

SUPERFIX TURBO

Bostik Superfix TURBO Jednosložkové SM polymerní lepidlo - tmel má velmi rychlý nástup pevnosti lepeného spoje. Bílá barva. Minimálně se smršťuje. Odolává vodě a UV záření. Bez zápachu, bez rozpouštědel. Je měkké, neteče, dobře se odděluje toto vše usnadňuje práci.
SUPERFIX  EXTREM
SUPERFIX  METAL
SUPERTRANS

SUPERFIX EXTREM

Bostik Superfix XTREM Superfix XTREM nabízí extrémní přilnavost k téměř libovolnému materiálu ve vnitřním i venkovním prostředí. Díky technologii SMP, jej můžete dokonce nanášet i na slabě vlhký podklad! Po slepení vzniká trvale elastický spoj s mimořádnou počáteční přilnavostí a extrémní konečnou pevností.

SUPERFIX METAL

Bostik Super Metall Pro elastické lepení širokého spektra materiálů ve vnitřním i venkovním prostředí, zejména v kovozpracujícím průmyslu a při montážích vzduchotechnických zařízení. K lepení a utěsňování přechodových a klempířských lišt (hliník, nerez), utěsňování nerezových potrubí apod.

SUPERTRANS

SUPERTRANS Pro elastické lepení širokého spektra materiálů ve vnitřním i venkovním prostředí, zejména v kovozpracujícím průmyslu a při montážích vzduchotechnických zařízení. K lepení a utěsňování přechodových a klempířských lišt (hliník, nerez), utěsňování nerezových potrubí apod.