Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

HPL - vysokotlaké lamináty

Vysokotlaké lamináty HPL poskytují kvalitní, odolný povrch na mnoho let.  Velké množství variant barev, struktur, povrchů i individuální řešení - digitální tisk!  Kvalita není drahá! Povrch z vysokotlakého laminátu je prokazatelně více jak 15x odolnější než povrch tkz. "lamino" desky - melaminový papír nalepený na DTD (LTD, DTDL)!  Dlouhodobá životnost HPL laminátů, množství barev, struktur předurčuje tyto materiály pro hodnotný design interiérů. Nabízíme Vám odbornou podporu, znalosti a nejlepší ceny HPL laminátů pro Vaše realizace. 

Pouze z kvalitních materiálů lze vyrobit hodnotný nábytek či interiér!

Dodáváme největší rozsah HPL vysokotlakých laminátů a kompaktních desek na trhu. HPL vysokotlaké lamináty můžeme dodat také již nalepené na MDF (DTD) deskách. HPL nabízíme  od firem: Abet Laminati, LIRI, Formica, ASD, Homapal, Kronospan, Oberflex, Unilin, Leitopal, Pfleiderer, Egger a Kaindl (CPL), Arpa, FunderMax, Lamicolor Resopal, Modekor, Polyrey,...

Lepené panely dodáváme od 1 kusu až po neomezené množství - individuální řešení = individuální ceny!

Z dalších dekorativních materiálů nabízíme: SIBU fólie, kamenná dýha Slate Lite, 3D dřevěné obklady Reliefholz a Holz in form, bondové desky Reynobond, umělý kámen Meganite, dekorační plastové desky Design Composite, design betonu OF stone beton panely, dekorace stěn MSD panels.