Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Lepené panely s HPL vysokotlakými lamináty

Používáme HPL : Abet Laminati, Lamicolor, Formica, Polyrey, Homapal, Pfleiderer, Kronospan, Oberflex, Arpa, Modekor, Resopal,...,Egger (CPL), Kaidl (CPL).

HPL - vysokotlaké lamináty také pro vás nalepíme na nosné desky. Nosné desky používáme DTD, MDF, multiplex - BR překližku. Desky lepíme v průmyslovém režimu po celých formátech. Standardní rozměry HPL okolo 3050 x 1300 mm, 3050 x 1250 mm, 2800 x 1300 mm (Kronospan, Egger - CPL), 2500 x 1250 mm vám dokážeme dodat již nalepené na nosiči o tl. cca 18 mm od jednoho kusu po stovky kusů. Tyto kompozitní panely dodáváme v režimu 2D (dekorační povrch na obou plochách), i v režimu 1D (s protitahem na rubové ploše). Vynikající výsledky lepení nám zajišťuje špičková výrobní technologie, která nám umožňuje lepit i povrchy s vysokým leskem a kovolamináty. Chápeme, že čas dodání je mnohdy důležitý faktor. Proto byla zvolena taková technologie lepení vysokotlakých laminátů HPL, kde čas roli nehraje. Kompozitní HPL lepené panely jsou určené výhradně pro interiérové použití. Ideální pro: obklady stěn, toaletní kabinky, kvalitní nábytek, kuchyně, stolové desky, vestavěné skříně, atd.

Používaná lepidla tavná, typ Hot-melt. Lepidlo rychle  reaguje s lepeným povrchem při cca 160°C. Výsledkem je čistá, přesná struktura lepeného povrchu. Použití toho typu lepidla však omezuje použití na výrobky, které by mohly být v budoucnu výrazně tepelně namáhány (okolo 100°C). Na větší objemy zakázek je možné používat lepidla disperzní.

Pro minimalizaci chyb, nalepené HPL vysokotlaké lamináty objednávejte výhradně přes

                                                            Objednávkový formulář.