Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Kompaktní desky

Kompaktní deskou je nazývám HPL vysokotlaký laminát tloušťky od 2 mm a více, se střední "rozlupovou" vrstvou a stejným počtem kraftových papírů s pryskyřicí na obou stranách od této oddělovací střední vrstvy. Dekorační vrstva je zpravidla z obou stran. Převládající vyzžití  kompaktních desek dle tlouťky.

2 - 4 mm: konstrukční desky pro průmysl. Dekorační desky pro vlaky, autobusy. 4 - 8 mm: obkladové panely, Konstrukční desky pro nábytek.  Použití i v exteriéru. 10 mm: konstrukční desky pro WC kabinkové systémy a skříňky. 10 - 12 mm: pracovní desky kuchyňských linek, stolové desky pro chemické a elektronické laboratoře. 10 - 26 mm konstrukční desky pro desky stolů. Nad 26 mm: speciální konstrukce pro průmysl.

Na povrchu kompaktní desky může být v podstatě jakýkoli barevný dekor, struktura, povrch, který daný výrobce vyrábí. A výrobce Abet Laminti je standardním jádrem hnědá barva. Černá varva jádra je za příplatek 10%. Tyto dvě barvy jádra mohou být kombinovány s jakýmkoli barvou, strukturou, povrchem. Speciální barvy jádra: bílá, šedá. Mohou být kombinovány jen s některými barvami a povrchy - info na dotaz.