Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Antivirové oddělující clony

Antivirová clona - ochranný štít, odděluje bezpečně prodejce a zákazníka!

Ochranná přepážka je rychlé, odpovědné řešení zabraňující šíření virů kapénkami z člověka na člověka. Mnoho zákazníků ani neví, že jsou přenašeči koronaviru SARS-COV-2, který se šíří také kapénkovovým přenosem. A tomu zabraňují průhledné bezpečnostní rámy z plexiskla na pokladnách. Průhledná část bezpečnostní přepážky z plexiskla, nebrání důležitému vizuálnímu kontaktu mezi pracovníkem a klientem. Ve spodní části této antivirové zábrany je malý manipulační otvor. Clona je samostatným prvkem. Antivirovou clona - příčka, přepážka může stát samostatně na stole či prodejním pultu. Připevnit ji lze pomocí dodávaných samolepících prvků na suchý zip (součástí balení). Samolepící prvky lze rychle a jednoduše instalovat.

Antivirové clony nabízíme v několika základních variantách. Níže si můžete vybrat tvar a barvu rámu, která by vám optimálně vyhovovala. Viz: Objednací formulář.

Pokud máte vlastní představu o materiálu nebo designu, pošlete nám svůj návrh. Rádi Vám jej naceníme.

 
Kontakt bez ochranné clony již ne!
Varianty barev antivirových clon
Varianty tvarů antivirových clon - Objednávkový formulář

Kontakt bez ochranné clony již ne!

Ochranná rouška pracovníka chrání klienta. Zaměstnanci však zvýšenou ochranu neposkytuje nic! Takto tedy již ne. I zde se je nutné instalovat ochrannou clonu proti virové nákaze! Prevence formou ochranné clony proti virům je mnohem levnější, než řešení následků.

Varianty barev antivirových clon

Základní varianty barev jsou níže zobrazeny. 

Varianty tvarů antivirových clon - Objednávkový formulář

Základní varianty tvarů jsou níže zobrazeny.