Facebook

Přihlášení zpravodaje

Máte-li zájem dostávat e-mailem zdarma informace a aktuality o laminátech a dalších materiálech, prosím zaregistrujte se k odběru.

E-mail
Jméno Příjmení
Společnost Zařadit do skupiny


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sanitární kabinky (nerezové kování a deskový materiál)

Dodáváme nerezové kování Sanikab a vhodný deskový materiál. Spojením těchto komponentů vzniká velmi kvalitní produkt: Toaletní (WC) kabinky, toaletní dělící příčky, převlékací šatny. Nerezové kování s deskovým materiálem (kompaktními deskami, HPL lepenými panely či LTD deskami) tvoří samonosný prvek určený pro vestavby do volného prostoru. Montáž systému je jednoduchá. Není zapotřebí žádné speciální školení. Kování je určené pro deskový materiál vhodný pro tyto aplikace: kompaktní desky (tl. 10 mm, 12  mm, 13 mm) a kompozitní desky s HPL vysokotlakými lamináty (tl. 18 mm - 25 mm maximální možná tloušťka). Možností je i použití kabinkového kování Sanikab a LTD desek o tl. cca 25 mm.

Kování Sanikab jsme schopni dodat včetně nařezaného, předvrtaného a frézovaného deskového materiálu! Pak se jedná pouze o sestavení celé dodávky (kromě upevnění do stěn a podlahy).

Pozor: pro tl. desek 10 mm je zapotřebí zkracovat nerezové vruty! Jsou standardně dodávány pro tl. 12 mm!

Ve spojení s kompaktními deskami nebo HPL  na nosičích (Abet laminati, LIRI, Formica, Polyrey, Pfleiderer, Unilin, Kronospan, FunderMax,..) lze vytvořit elegantní a funkční WC kabinky. Další možnosti individualizace poskytuje použití digitálního tisku. Tím lze docílit opravdové originality za poměrně rozumné částky. Barevné řady HPL (pro lepené panely) či kompaktních desek jsou v podstatě neomezené.

Katalog, ceník kabinkového kování Sanikab (kolekce VISA), technické informace ke kování naleznete pod prvním obrázkem: "SANIKAB - OBRÁZKY KOVÁNÍ".

Pokud se zázazník rozhodne si materiál namontovat sám, rádi poskytneme potřebnou podporu. Materál můžeme opracovat frézou a předvrtat. Nebo poskytneme označovací šablony pro vrtání a potřebné návody. Vše dle přání klienta

 
SANIKAB - obrázky kování
Vzorky kabinkového kování Sanikab
Postup pro nacenění kabinkového systému
Foto ukázky realizací kabinek s kováním Sanikab

SANIKAB - obrázky kování

Rozklikněte obrázky. Zde naleznete popis jednotlivých komponentů Nerezového kabinového (USA standard: AISI 304, nerezová ocel) kování Sanikab.

Vzorky kabinkového kování Sanikab

Vzorky kování Sanikab s kompaktními deskami.

Postup pro nacenění kabinkového systému

Vypracování půdorysu klientem. 

Foto ukázky realizací kabinek s kováním Sanikab

Není čeho se bát! Systém je velmi jednoduchý a my jsme vám kdykoli nápomocni s výběrem!